Mühle Sophist Silvertip badger Portselan

Kaubamärk:
Tootekood: 93 P 84
Ühik: tk
Hind: 144,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Mühle Sophist Silvertip badger Portselan 

  • Vahupintsel Silvertip Fibre®
  • Pintsli kaela läbimõõt  L: 23 mm
  • Käepide on vamistatud portselanist ning kroomitud osadest

 

Käepideme materjal - Portselan

Portselani valmistamine ulatub tagasi Vana-Hiinasse. Euroopas hakati „Valget kulda“ ehk portselani tootma aastal 1708.  Elegantse ja õrna materjali igat osa tuleb töödelda äärmise ettevaatusega ning erilise täpsusega kuni täiuslikkuseni. Iga detail on vormitud, glasuuritud ja põletatud käsitsi. Seejärel on käepideme nii üla kui ka alaosa kombineeritud ja sobitatud  kroomitud osadega. Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

 

Vahupintsli karvad- Silvertip badger

Spetsialistide hulgas peetakse „silvertip badger“ vahupintsleid  kui pièce de résistance ehk oma valdkonna parimateks.  Ainult parimaid, hoolikalt valitud mägrakarvu kasutatakse käsitöö vahupintslites. Väärtuslik naturaalne materjal on eriliselt pehme ja painduv.

Peened, koonusekujuliselt kitsenevad karvad on võimelised imama suurt kogust vett ja produtseerima tihedat kreemjat vahtu. Teine kvaliteedi tunnusmärk on musta riba kulgemine horisontaalselt läbi hõbedase läikega karvade.

Mühle Silvertip badger vahupintsli pea valmistatamisel on kasutatud ajaloolisi tööriistu ning põlvest- põlve edasi antud teadmisi, mida teavad ainult üksikud spetsialistid maailmas. Poolringikujuline pintslipea on kujundatud käsitsi karvade köitmisel. Tänu peenele tehnikale ei vaja vahupintsel korrastamist ja loomulik pehmus säilitatakse.


Mõõdud

Mõõtmed: 42 mm x 105 mm
Kaal: 116 g

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT