Mühle Sophist sünteetiline, Silvertip Fibre® Portselan

Kaubamärk:
Tootekood: 33 P 84
Ühik: tk
Hind: 113,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Mühle Sophist sünteetiline, Silvertip Fibre® Portselan 

  • Vahupintsel Silvertip Fibre®
  • Pintsli kaela läbimõõt  L: 23 mm
  • Käepide on vamistatud portselanist ning kroomitud osadest


Käepideme materjal - Portselan

Portselani valmistamine ulatub tagasi Vana-Hiinasse. Euroopas hakati „Valget kulda“ ehk portselani tootma aastal 1708.  Elegantse ja õrna materjali igat osa tuleb töödelda äärmise ettevaatusega ning erilise täpsusega kuni täiuslikkuseni.

Iga detail on vormitud, glasuuritud ja põletatud käsitsi. Seejärel on käepideme nii üla kui ka alaosa kombineeritud ja sobitatud  kroomitud osadega.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.


Vahupintsli karvad - Silvertip Fibre®

Esimesed kõrgkvaliteetsed sünteetilised kiud vahupintslites on maailmas kõige esimesena leiutanud MÜHLE.  Pakume sünteetiliselt toodetud esmaklassilist kvaliteeti, mis on materjali omaduste poolest analoogne kõrgelt hinnatud naturaalsetele mägrakarvadele. Mõned kasutajad on öelnud, et selline tippkvaliteet pakub raseerides paremaid tulemusi, kui naturaalsed karvad.

"Silvertip Fibre" karvad on väga pehmed oma korrapärase tipu poolest ning keskosast on nad mõnevõrra stabiilsemad kui naturaalsed karvad. Need omadused tekitavad nahal pärast vahu pealekandmist meeldiva ja pehme tunde. Ainult Mühle kõrgkvaliteetsed käsitsi töödeldud sünteetilised kiud on igapäevases kasutamises vähem tundlikumad kui naturaalsed mägrakarvad, kuna nad kuivavad kiiremini ja on vastupidavad raseerimisseepidele ja kreemidele.
 

Mõõdud

Mõõtmed: 42 mm x 105 mm
Kaal: 116 g

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT