Mühle vahupintsel Traditional Silvertip badger Rosegold

Kaubamärk:
Tootekood: 091M89RG
Ühik: tk
Hind: 111,83 €
Kogus: tk Lisa korvi

Mühle Traditional Silvertip badger Rosegold

  • Vahupintsel silvertip badger
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud metallist ning kroomitud osadest

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused. 

Vahupintsli karvad- Silvertip badger

Spetsialistide hulgas peetakse „silvertip badger“ vahupintsleid  kui pièce de résistance ehk oma valdkonna parimateks.  Ainult parimaid, hoolikalt valitud mägrakarvu kasutatakse käsitöö vahupintslites. Väärtuslik naturaalne materjal on eriliselt pehme ja painduv.

Peened, koonusekujuliselt kitsenevad karvad on võimelised imama suurt kogust vett ja produtseerima tihedat kreemjat vahtu. Teine kvaliteedi tunnusmärk on musta riba kulgemine horisontaalselt läbi hõbedase läikega karvade.

Mühle Silvertip badger vahupintsli pea valmistatamisel on kasutatud ajaloolisi tööriistu ning põlvest- põlve edasi antud teadmisi, mida teavad ainult üksikud spetsialistid maailmas. Poolringikujuline pintslipea on kujundatud käsitsi karvade köitmisel. Tänu peenele tehnikale ei vaja vahupintsel korrastamist ja loomulik pehmus säilitatakse.

Mõõdud

Mõõtmed: 31 mm x 110 mm
Kaal: 130 g

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT