Mühle vahupintsel Vivo sünteetiline, Black Fibre® Ploomipuu

Kaubamärk:
Tootekood: 21 H 331
Ühik: tk
Hind: 43,72 €
Kogus: tk Lisa korvi

Mühle Vivo sünteetiline, Black Fibre Ploomipuu

  • Vahupintsel Black Fibre
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud ploomipuust ja kroomitud osadest

 

Käepideme materjal - Ploomipuu

Disainerid, puidutislerid ja puuskulptorid on ploomipuu puidu juba ammu avastanud. Nad on kasutanud ploomipuud kirjutamisvahendite, mööbli ja muusikainstrumentide valmistamiseks. MÜHLE on ka ploomipuu lisanud oma kollektsiooni tema intrigeeriva värvi ja erksa puidumustri tõttu.

Teine arvestatav ploomipuu eelis on tema algupärane puit, mis on omaduselt nii tugev kui ka jõuline. Kaitsmaks puitu vee eest, kaetakse käepideme pind veelkord õliga. Tulemuseks saadakse puidu omapärane ning atraktiivne pehme kuma.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

 

Vahupintsli karvad – Black fibre ®

Kvaliteetsed vahupintsli karvad „Black fibre®“ on spetsiaalselt välja töötatud raseerimiseks. Oma tumeda värvuse ja pehmuse poolest sarnanevad Mühle sünteetilised karvad suuresti naturaalsetele ja kvaliteetsetele mägra karvadele. Lisaks on Mühle sünteetilised karvad mõnevõrra pehmemad vahupintsli tipuosas.

Ainult Mühle sünteetilised kiud omavad võrdväärselt häid omadusi võrreldes naturaalsete karvadega, olles mõnevõrra tugevamad ja vastupidavamad. Mõned kasutajad eelistavad Mühle sünteetilisi karvu, kuna kiud tekitavad eriti kreemja raseerimisvahu.

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT

 

NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.