Nõberu habemekomplekt Amber-Lime

Kaubamärk:
Tootekood: NBKAL3
Ühik: tk
Hind: 58,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Nõberu habemekomplekt Amber-Lime

Komplektis sisaldub:

  • Nõberu Habemešampoon Amber-Lime 125ml
  • Nõberu Habemepalsam Amber-Lime 30ml 
  • Nõberu Feather Habemeõli Amber-Lime 60ml

 

Nõberu Habemešampoon Amber-Lime 125ml

Nõberu habemešampoon on efektiivne, kuid õrn pesuvahend nii habemele kui ka nahale. Habemešampoonile on lisatud argaaniaõli ning rohelist teed. Habemešampoon niisutab ning rahustab nahka habeme all ning peseb habeme puhtaks. Nõberu Amber-Lime habemešampoonil on merevaigu ja laimi meeldiv ning elav lõhn. Palju on tunda laimi, magusa apelsini ning seedripuu värskust.

 

Nõberu Habemepalsam Amber-Lime 30ml 

Nõberu habemepalsami koostis sisaldab mesilasvaha ning mandli- ja kookosõli unikaalset kombinatsiooni. Nõberu habemepalsam pehmendab ja parandab habeme seisukorda ning samas aitab ka habet kujundada. Palsami unikaalsel koostisel on veel üks huvitav toime – kammi habet ning õlid tõmbavad endasse õhku ning muudavad habeme kohevamaks. See parandab oluliselt habeme väljanägemist. Habemepalsamil on merevaigu ja laimi meeldiv ning elav lõhn. Esile kerkib laimi, magusa apelsini ning seedripuu värskus.

 

Nõberu Feather Habemeõli Amber-Lime 60ml

Nõberu Feather habemeõli on koostiselt kergem ning lahjem õli. Feather habemeõli on disainitud meestele, kellele jäävad teised habemeõlid liiga rasvaseks. Habemeõli on disainitud nii, et see imenduks habemesse 10-15 minuti jooksul. Värvohaka ja päevalille õlide unikaalset koostist sobib kasutada enne tööle minemist, kohtingule minnes või kuumadel suvepäevadel. Üldiselt aitab Nõberu Feather habemeõli habeme kiirelt vormi seada. Habemeõlil on merevaigu ja laimi meeldiv ning elav lõhn. Esile kerkib laimi, magusa apelsini ning seedripuu värskus.

Päritolumaa: Rootsi