Nõberu habemekomplekt Amber-Lime

Kaubamärk:
Tootekood: NBKAL3
Ühik: tk

Nõberu habemekomplekt Amber-Lime

Komplektis sisaldub:

  • Nõberu Habemešampoon Amber-Lime 125ml
  • Nõberu Habemepalsam Amber-Lime 30ml 
  • Nõberu Heavy Habemeõli Amber-Lime 60ml

 

Nõberu Habemešampoon Amber-Lime 125ml

Nõberu habemešampoon on efektiivne, kuid õrn pesuvahend nii habemele kui ka nahale. Habemešampoonile on lisatud argaaniaõli ning rohelist teed. Habemešampoon niisutab ning rahustab nahka habeme all ning peseb habeme puhtaks. Nõberu Amber-Lime habemešampoonil on merevaigu ja laimi meeldiv ning elav lõhn. Palju on tunda laimi, magusa apelsini ning seedripuu värskust.

 

Nõberu Habemepalsam Amber-Lime 30ml 

Nõberu habemepalsami koostis sisaldab mesilasvaha ning mandli- ja kookosõli unikaalset kombinatsiooni. Nõberu habemepalsam pehmendab ja parandab habeme seisukorda ning samas aitab ka habet kujundada. Palsami unikaalsel koostisel on veel üks huvitav toime – kammi habet ning õlid tõmbavad endasse õhku ning muudavad habeme kohevamaks. See parandab oluliselt habeme väljanägemist. Habemepalsamil on merevaigu ja laimi meeldiv ning elav lõhn. Esile kerkib laimi, magusa apelsini ning seedripuu värskus.

 

Habemeõli Nõberu Amber-Lime Heavy 60ml

Nõberu Heavy habemeõli on koostiselt argaania, värvohaka ja jojoba õlide segu. Kuldse värvusega habemeõli hoolitseb nii habeme kui ka habemealuse naha eest. Habemeõli on viskoossem, mistõttu võtab õli imendumine habemesse ning nahka veidi aega. Habemeõli sobib kasutamiseks nii habeme kui ka naha kuivuse korral. Habemeõli võib kasutada pärast duši all käimist või enne magama minekut. Habemeõlil on merevaigu ja laimi meeldiv ning elav lõhn. Esile kerkib laimi, magusa apelsini ning seedripuu värskus.

Päritolumaa: Rootsi