Nõberu habemekomplekt Sandlipuu

Kaubamärk:
Tootekood: NBKS3
Ühik: tk

Nõberu habemekomplekt Sandlipuu

Komplektis sisaldub:

  • Nõberu Habemešampoon Sandlipuu 125ml
  • Nõberu Habemepalsam Sandlipuu 30ml
  • Nõberu Feather Habemeõli Sandlipuu 60ml

 

Nõberu Habemešampoon Sandlipuu 125ml

Nõberu habemešampoon on efektiivne, kuid õrn pesuvahend nii habemele kui ka nahale. Habemešampoonile on lisatud argaaniaõli ning rohelist teed. Habemešampoon niisutab ning rahustab nahka habeme all ning peseb habeme puhtaks. Nõberu habemešampoonil on luksuslik ning tundeline lõhn, millel on sandlipuu, pargitud naha ning muskuse alatoon.

 

Nõberu habemepalsam Sandlipuu 30ml 

Nõberu habemepalsami koostis sisaldab mesilasvaha ning mandli- ja kookosõli unikaalset kombinatsiooni. Nõberu habemepalsam pehmendab ja parandab habeme seisukorda ning samas aitab ka habet kujundada. Palsami unikaalsel koostisel on veel üks huvitav toime – kammi habet ning õlid tõmbavad endasse õhku ning muudavad habeme kohevamaks. See parandab oluliselt habeme väljanägemist. Habemepalsamil on luksuslik ning tundeline lõhn, millel on sandlipuu, pargitud naha ning muskuse alatoon.

 

Nõberu Feather Habemeõli Sandlipuu 60ml

Nõberu Feather habemeõli on koostiselt kergem ning lahjem õli. Feather habemeõli on disainitud meestele, kellele jäävad teised habemeõlid liiga rasvaseks. Habemeõli on disainitud nii, et see imenduks habemesse 10-15 minuti jooksul. Värvohaka ja päevalille õlide unikaalset koostist sobib kasutada enne tööle minemist, kohtingule minnes või kuumadel suvepäevadel. Üldiselt aitab Nõberu Feather habemeõli habeme kiirelt vormi seada. Habemeõlil on luksuslik ning tundeline lõhn, millel on sandlipuu, pargitud naha ning muskuse alatoon.

Päritolumaa: Rootsi