Nõberu habemekomplekt Sandlipuu

Kaubamärk:
Tootekood: NBKOWC
Ühik: tk
Hind: 58,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Nõberu habemekomplekt Sandlipuu

Komplektis sisaldub:

  • Nõberu Habemešampoon Sandlipuu 125ml
  • Nõberu Feather Habemeõli Sandlipuu 60ml
  • Nõberu Habemekamm

 

Nõberu Habemešampoon Sandlipuu 125ml

Nõberu habemešampoon on efektiivne, kuid õrn pesuvahend nii habemele kui ka nahale. Habemešampoonile on lisatud argaaniaõli ning rohelist teed. Habemešampoon niisutab ning rahustab nahka habeme all ning peseb habeme puhtaks. Nõberu habemešampoonil on luksuslik ning tundeline lõhn, millel on sandlipuu, pargitud naha ning muskuse alatoon.

 

Nõberu Feather Habemeõli Sandlipuu 60ml

Nõberu Feather habemeõli on koostiselt kergem ning lahjem õli. Feather habemeõli on disainitud meestele, kellele jäävad teised habemeõlid liiga rasvaseks. Habemeõli on disainitud nii, et see imenduks habemesse 10-15 minuti jooksul. Värvohaka ja päevalille õlide unikaalset koostist sobib kasutada enne tööle minemist, kohtingule minnes või kuumadel suvepäevadel. Üldiselt aitab Nõberu Feather habemeõli habeme kiirelt vormi seada. Habemeõlil on luksuslik ning tundeline lõhn, millel on sandlipuu, pargitud naha ning muskuse alatoon.

 

Nõberu habemekamm

Habemekamm on valmistatud pirnipuust, mis on ilusa konjakipruuni värvusega. Kamm on disainitud mugavaks kasutamiseks. Kammil on Nõberu logo. Habemekammi kasutamine ennetab habeme pulstumist ja sassiminemist ning hoiab habeme heas seisukorras.

Mõõtmed: 9,7x5cm

 

Päritolumaa: Rootsi