Phoenix Artisan habemevesi Astra Planeta 100ml

Kaubamärk:
Tootekood: PAA01
Ühik: tk
Hind: 31,95 €
Kogus: tk Lisa korvi

Phoenix Artisan habemevesi Astra Planeta 100ml

Phoenix Artisan Astra Planeta tubakalõhnaline habemevesi on antibakeriaalsete omadustega ning sobib ideaalselt habemeajamise lõppu. Annab väga hea aroomi. Kui te pole veel tubaka lõhnaga Astra Planeta sarja tooteid proovinud, sest te pole suitsetamise fänn, siis soovitame ümber mõelda. Tubakalõhnad ei ole disainitud sigarettide, tuhatooside või põlemise imiteerimiseks. Tubakalõhnad põhinevad rikkalikel tubakasegudel, enne kui neid suitsetatakse. Mõnikord põhinevad need tegelikult tubakalilledel.

Astra Planeta - see pole mingi tavapärane tubakalõhn, vaid midagi teistsugust - midagi pisut taevalikku. Ehkki kuivatatud tubakalehtede aroom on põhiline, on seal veel palju muudki. Mitmed teised lõhnakomponendid töötavad paralleelselt tubakaga ning täiustavad seda nagu ükski teine tubakalõhn. Seega on Astra Planeta tõeliselt ainulaadne.

Koostis: Alcohol, Organic Tobacco Leaf Hydrosol, Essential / Fragrance Oils, Aloe Vera, Glycerin, Opononax Resin, Olibanum Resin, White Willow Extract, Tobacco Absolute

Päritolumaa: USA (Arizona)