Phoenix Artisan raseerimisseep Astra Planeta 140g CK-6

Kaubamärk:
Tootekood: PASSAP01
Ühik: tk
Hind: 31,95 €
Kogus: tk Lisa korvi

Phoenix Artisan raseerimisseep Astra Planeta 140g

Phoenix Artisan Astra Planeta raseerimisseep sisaldab erilist CK-6 koostist. CK-6 koostis on Phoenix Artisani raseerimiskunnide poolt läbinud kõige suurema testimise, et saavutada eriti rikkalik vaht ning libedad omadused. CK-6 koostis on kasutajate hulgas ühe parima tagasisidega. CK tähistab lühendit CROWN KING FORMULA. CK-6 koostises on kasutatud väga eksootilisi võisid, õlisid ja vahasid üle kogu maailma: Kokum Butter, Cocoa Butter, Shea Butter, Jojoba Wax, Bacuri Butter, Cupuacu Butter and Murumuru Butter!

Lõhnaprofiil: must pipar, mõru apelsin, greip, neroli, lavendel, plumeria, kurereha, tammesamblik, nelk, Austraalia sandlipuu, Haiti vetiveeria, Opopanax vaik, India Olibanumi vaik, Ambra, tubakas.

Aroom on maitsekas, meeldejääv, lõõgastava tubakalõhnaga, rikkaliku mesiselt puiduse noodiga, rikas, veetlev, ahvatlev, mehelik ja joovastav!

Kui te pole tubakalõhnaga seepi veel proovinud, sest te pole suitsetamise fänn, siis soovitame ümber mõelda. Tubakalõhnad ei ole disainitud sigarettide, tuhatooside või põlemise imiteerimiseks. Tubakalõhnad põhinevad rikkalikel tubakasegudel ning eraldatakse tubakataimedest enne suitsetamist.

Astra Planeta - see pole mingi tavapärane tubakalõhn. See on midagi teistsugust - midagi teiselt planeedilt! Ehkki kuivatatud tubakalehtede aroom on põhiline, on seal veel palju muudki. Mitmed teised lõhnakomponendid töötavad paralleelselt tubakaga ning täiustavad seda. Seega on Astra Planeta tõeliselt ainulaadne.

Koostis: Potassium Stearate, Glycerin, Potassium Cocoate, Aqua, Potassium Kokumate, Sodium Lactate, Potassium Shea Butterate, Potassium Castorate, Sodium Stearate, Potassium Cocoa Butterate, Potassium Avocadoate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Theobroma Grandiflorum (Capuacu) Butter, Astrocaryum (Murumuru) Seed Butter, Platonia Insignis (Bacuri) Seed Butter, Parfum [Fragrance]

Päritolumaa: USA (Arizona)