Phoenix Artisan raseerimisseep John Frum 140g

Kaubamärk:
Tootekood: PASSJF
Ühik: tk
Hind: 29,95 €
Kogus: tk Lisa korvi

Phoenix Artisan raseerimisseep John Frum 140g

Phoenix Artisan raseerimisseebid on valmistatud käsitsi Arizonas, Ameerikas. Tegemist on heade habemeajamisseepidega, mille lõhnabuketid on loodud tõeliste entusiastide poolt. Phoenix Artisan bränd on pärit justkui teiselt planeedilt. Meeste mõttemaailm on selgelt väljaspoolt seda maailma ning seepide erilisuse tunnetamiseks peaks neid proovima.

Phoenix Artisan John Frum raseerimisseep sisaldab erilist CK-6 koostist. CK-6 koostis on Phoenix Artisani raseerimiskunnide kõige suurema testimise läbinud raseerimisseep, et saavutada eriti rikkalik ning libe raseerimisseep. CK-6 koostis on kasutajate hulgas ühe parima tagasisidega. CK tähistab lühendit CROWN KING FORMULA. CK-6 koostises on kasutatud väga eksootilisi võisi, õlisid ja vahasid üle kogu maailma: Kokum Butter, Cocoa Butter, Shea Butter, Jojoba Wax, Bacuri Butter, Cupuacu Butter and Murumuru Butter!

Lõhnaprofiil

Sitsiilia sidrun, must pipar, meresool, ambra, kuninglik Hawaii sandlipuu, vetiveeria, valge muskus, loomne muskus. CK-6 koostis.

John Frumi aroom on tõeline mängumuutja – seda võib garanteerida! John Frum on ideaalne nendele, kes ei ole varem muskusest lugu pidanud. John Frumi muskus on midagi, mida sa pole kunagi kogenud!

Sitsiilia sidrun

Sitsiilia sidrun on tsitrusvili, mida kasvatatakse peamiselt Sitsiilias. See on üks originaalsetest tsitrusviljadest, millest kõik muud tsitrused on arendatud hübridiseerimise teel. Lõhn on tõeliselt maagiline, vürtsikas, uskumatult värske ning kerge. Sarnane sidrunile ja laimile, milles on palju magusust, kuid on pehmem.

Ambra

Ambra on kašeloti seedekulglas moodustuv vahajas materjal. Seda eraldatakse kašeloti soolestikust või korjatakse merepinnalt. Ambra tükid on ümarad ning nende suurus võib varieeruda  grammistest tükkidest kuni mitmekümne kiloste tükkideni. Suurim ambra tükk (340 kg) on leitud 1942. aastal Madeira kaldalt. Merevee ja valguse mõjul muutub ambra pikapeale heledamaks. Ühtlasi muutub ka lõhn pehmemaks, meeldivamaks ning magusamaks. Parfümeeriatööstuses öeldakse, et ambra lõhnab maa, mere või looma moodi. Kuna puhas ambra on arusaadavalt väga kallis, otsustas Phoenix Artisan kasutada ambra tinktuuri ning essentsi.

Valge muskus

Valgel muskusel, teisisõnu kunstlikul muskustel on puhas, pehme ning magus aroom, millel puuduvad loomse muskuse noodid.

Loomne muskus

Hirve muskusele võimalikult lähedase aroomi leidmiseks otsustas Phoenix Artisan kasutada loomset muskust. Sellel on palju samu omadusi nagu tavalisel valgel muskusel, kuid samas säilitab selle ürgselt naturaalse noodi. Muskust kasutatakse paljudes populaarsetes, ajaloolistes ja kuulsates parfüümides.

Tuttavad aroomid

Mis puudutab teisi John Frumi tootes olevaid lõhnaaineid, siis tõenäoliselt enamik on nendest kuulnud: must pipar, meresool ja kuninglik Hawaii sandlipuu. Meresool pole lisatud mitte ainult aroomi tõttu, vaid see sobib ideaalselt kokku Sitsiilia sidruniga. Must pipar annab meeldivat vürtsikust ning sandlipuu annab lõpliku viimistluse.

Kes oli John Frum?

Sellele polegi nii kerge vastata. Lühidalt öeldes on John Frum jumal. Seda vähemalt Vaikse ookeani lõunaosas asuva pisikese Tanna saare heatahtlike põliselanike jaoks. Muidugi näeb John Frum välja nagu Teise maailmasõja hävituslendur, kuid põliselanike jaoks oli tegemist ülivõimetega inimesega, kes tõi taevast saarele väärtuslikku kaupa.

Kargokultus

John Frumi religioon sündis 1940. aastatel. Sel ajal asustasid Jaapan ja USA Vaikse ookeani lõunaosas erinevaid saari, kus hävitajad saaksid tankida, piloodid ennast värskendada ning siis taas lahingusse suunduda.

Tanna saar oli asustatud mõlema riigi poolt. Algselt Jaapani ning seejärel USA poolt. Põlismaalaste jaoks oli kahe suurriigi kohalolek täielik müsteerium. Nende jaoks olid sõdurid tulnukad, kes kepi taoliste tokkidega ringi käisid, üksteist imelikul viisil tervitasid, ehitasid mingisuguseid torne ning tantsisid põlevate tokkidega, näidates teed jumalatele taevast maale.

Suure tõenäosusega tervitas üks pilootidest põlismaalasi: “"Hey fellas, I'm John from...New York, New Jersey, wherever...". Tõenäoliselt sealtmaalt jäi pärismaalastele meelde “John Frum”

Pole ime, et neid kummaliselt riietunud mehi peeti jumalateks. Mõnda aega said põliselanikud tõepoolest sõduritelt palju kingitusi, mis tugevdasid nende usku.

Pärast sõja lõppu lahkusid sõdurid saarelt ja John Frumi kaubakultus oli sündinud. Põliselanikud hakkasid peagi ehitama imiteerivaid lennuradasid, lennuliikluse torne ning isegi õlgedest lennukeid. Nad nikerdasid puupüsse, marssisid formatsioonis ning süütasid tulekoldeid. Kõik hinnalise kauba ootuses. Usuti, et kui need rituaalid töötasid sõdurite heaks, toimiksid need kindlasti ka nende jaoks. Ühel päeval naaseb John Frum nende juurde koos lastiga!

Tegemist ei ole üksikjuhtumiga. Kargokultuseid on maailmas teisigi, kuid vähestest on tõendeid. John Frum on ehe näide sellest. Tegemist on huvitava nähtusega, mistõttu Phoenix Artisanil oli soov teha midagi, mis kuidagi annaks edasi John Frumi fenomeni.

Koostisained: Potassium Stearate, Glycerin, Potassium Cocoate, Aqua, Potassium Kokumate, Sodium Lactate, Potassium Shea Butterate, Potassium Castorate, Sodium Stearate, Potassium Cocoa Butterate, Potassium Avocadoate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Theobroma Grandiflorum (Capuacu) Butter, Astrocaryum (Murumuru) Seed Butter, Platonia Insignis (Bacuri) Seed Butter, Parfum [Fragrance]

 

Päritolumaa: Arizona, USA