Mühle raseerija Purist Closed Comb Karjala maarjakask

Kaubamärk:
Tootekood: R 55 SR
Ühik: tk
Hind: 99,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Mühle Purist Closed Comb Karjala maarjakask

  • Klassikaline raseerija
  • Käepide on valmistatud Karjale kasest ehk maarjakasest, kroomist osadega

 

Käepideme materjal- Karjala kask ehk maarjakask

Maarjakase imeilus puit pärineb puudest, mis kasvavad põhjapiirkondades. Teadlaste arvates on karmide kliimatingimuste või viirusinfektsiooni tõttu puu kasv kidur ja kasvades areneb välja erakordselt ilus puidumuster. Maarjakase hinnalist puitu on traditsiooniliselt kasutatud dekoratiivesemete valmistamiseks. Käepidemete kuju treitakse välja maarjakase näsustunud puuosadest, mis on korjatud käsitsi. Ainult parimaid eksemplare töödeldakse täiendavalt. Puidust käepide stabiliseeritakse ja kaetakse lakiga. See protseduur muudab puidu veekindlaks ja vastupidavaks. Lisaks toob kõrgläikega pind väga ilmekalt esile kauni puidumustri.

Raseerija otsik - klassikaline

Klassikalist raseerijat on läbi aegade peetud „stiilseks klassikuks“, mis suudab isegi raskemaid piirkondi ilma probleemideta raseerida. Paljude jaoks on klassikaline raseerija „par excellence“ ehk parim. Klassikalise raseerija disain on Mühle toodetesse suurepäraselt sulandatud.

Olgugi, et lahtine tera vajab alguses hoolsat ümberkäimist ning kindlat kätt, pakub ta pärast harjumist väga lähedast ja pikalt kestvat tulemust. Pikaajaline kasutaja võidab lõppkokkuvõttes hinnas, sest klassikaliste raseerijate terad on odavamad. Võrreldes modernsete raseerimissüsteemidega, ei ole klassikaliste raseerijate terad liikuvad. Terasid on võimalik vahetada, keerates „raseerija pea“ lahti. Klassikaliste raseerijate terad on müügil Kuninghabe internetipoes.

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT

 

NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.