Scottish Fine Soaps Calluna Botanicals seep 100g

Kaubamärk:
Tootekood: SFSCBS100
Ühik: tk
Hind: 7,63 €
Kogus: tk Lisa korvi

Scottish Fine Soaps Calluna Botanicals seep 100g

Calluna Botanicals sarja tahked seebid on 3-kordselt jahvatatud ning kauakestvad. Seepide valmistmisel on kasutatud on naturaalseid koostisosi. Pakendatud taaskasutatud paberisse ning printimisel on kasutatud biolagunevaid tinte.

Calluna Botanicals sarjal on meeliülendav aroom. See on segu vürtsikast roosist, bergamotist ning soojast puidust koos vaniljega. Mida tähendab CALLUNA?

Ladinakeelene nimetus viitab kanarbikule, mis on Šotimaa üks hinnatumaid taimi ning mida seostatakse “iluga”. Kanarbikku peetakse ka õnnesümboliks, mistõttu kutsutakse sarjas kasutatavat ekstrakti “Šoti õnneks”.  Traditsiooni tõi Šotimaalt Balmoralist Inglismaale kuninganna Victoria, kes oli üks väheseid Inglismaa valitsejaid, kes armus Šotimaasse. Calluna Botanicals sarjas sisalduv kanarbiku ekstrakt on saadud kohalikust Edinburghi lähedal asuvast farmist, mis on tegutsenud juba üle 160 aasta.

Kõik Calluna Botanicals sarja tooted, välja arvatud EDT, sisaldavad kohalikku päritolu Šoti kanarbikku, millel on uuringute kohaselt antioksüdantsed ja põletikuvastased omadused, mis rahustavad ning parandavad nahka, andes samal ajal nahale elastsust.

Loe brändi kohta lähemalt SIIT

Päritolumaa: Suurbritannia