Mühle raseerija Sophist Closed Comb Portselan

Kaubamärk:
Tootekood: R 84 SR
Ühik: tk

Mühle Sophist Closed Comb Portselan

  • Klassikaline raseerija
  • Käepide on valmistatud portselanist

 

Käepideme materjal - Portselan

Portselani valmistamine ulatub tagasi Vana-Hiinasse. Euroopas hakati „Valget kulda“ ehk portselani tootma aastal 1708.  Elegantse ja õrna materjali igat osa tuleb töödelda äärmise ettevaatusega ning erilise täpsusega kuni täiuslikkuseni. Iga detail on vormitud, glasuuritud ja põletatud käsitsi. Seejärel on käepideme nii üla kui ka alaosa kombineeritud ja sobitatud  kroomitud osadega. 

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

 

Raseerija otsik - klassikaline

Klassikalist raseerijat on läbi aegade peetud „stiilseks klassikuks“, mis suudab isegi raskemaid piirkondi ilma probleemideta raseerida. Paljude jaoks on klassikaline raseerija „par excellence“ ehk parim. Klassikalise raseerija disain on Mühle toodetesse suurepäraselt sulandatud.

Olgugi, et lahtine tera vajab alguses hoolsat ümberkäimist ning kindlat kätt, pakub ta pärast harjumist väga lähedast ja pikalt kestvat tulemust. Pikaajaline kasutaja võidab lõppkokkuvõttes hinnas, sest klassikaliste raseerijate terad on odavamad. Võrreldes modernsete raseerimissüsteemidega, ei ole klassikaliste raseerijate terad liikuvad. Terasid on võimalik vahetada, keerates „raseerija pea“ lahti. Klassikaliste raseerijate terad on müügil Kuninghabe internetipoes.

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT