Simpsons The Wee Scot Fine Badger

Kaubamärk:
Tootekood: WS Best
Ühik: tk
Hind: 34,57 €
Kogus: tk Lisa korvi

Simpsons The Wee Scot Fine Badger

Simspsons-i Wee Scot on maailma kõige väiksem vahupintsel. Ärge alahinnake seda, sest see pisikene vahupintsel tõesti töötab. Vahupintslil on Alexander Simpson-i allkiri. Vahupintsel on karbis. Suurepärane kingiidee! 

Vahupintsli karvad - Fine badger

Keskmise astmega mägra karvade klass on „Fine badger“. Need vahupintslid on reeglina parema ehitusega, nad on värvilt heledamad kui „Pure badger“ ning nende karvad on pehmemad ja ka parema välimusega.

„Fine badger“ vahupintslid imavad oluliselt paremini vett ja soojust kui madalama klassi vahupintslid, mistõttu tekitavad nad kiiremini ja parema vahu kui „Pure badger“ pintslid.

 

Mõõtmed (ligilähedased)

  • Värvus: elevandiluuvalge
  • Totaalne pikkus: 67mm 
  • Karvade pikkus: 35mm 

Simpsoni ettevõte on eelkõige tuntud oma kvaliteetsete, käsitööna valminud raseerimispintslite poolest. Šotlane Alexander Simpson alustas raseerimispintslite tootmist juba 1919. aastal ning teda peetakse valdkonna pioneeriks. Algselt asus tootmine Londoni idaosas, kuid 1941. aastal, pärast oma tehase hävinemist Teise maailmasõja ajal saksa Luftwaffe poolt, koliti tootmine ümber. Tänapäeval toodetakse Simpsoni raseerimispintsleid ajaloolisel Man-i saarel (Isle of Man). Raseerimispintsleid toodetakse jätkuvalt traditsioonilisel viisil, kasutades käsitsi seotud sõlmi.

 

Päritolumaa: Suurbritannia