CAPTAIN FAWCETT

1905. aastal kadus kartmatu ning silmapaistev Edwardi ajastu maailmaavastaja kapten Peabody Fawcett R.N Ret. Kapten koos laevaga jäi kadunuks Ubangi jõel, mis on Congo jõe põhilseks lisajõeks. Captain Fawcettist, ega tema neetud ekspeditsioonist ei leitud pikka aega ühtegi märki. Kõik muutus 1997. aastal, kui kohalikult vanavara turult osteti vana ning räsinud varakast.

Pärast lukkude lahtikangutamist, tuli esile midagi märkimisväärset...Capten Fawcetti isiklikud asjad! Imelisel kombel leiti talle kuuluvate asjade hulgast karp, kus olid sees salvid, võided, määrded ning pikalt kadunud olnud kirja pandud seikluste memuaarid. Lisaks memuaaridele olid väga detailselt kirja pandud eksootilised retseptid tema poolt tarbitud hooldusvahenditest. Edwardi ajastu oli aeg, mil härrasmehed pidid olema hästi kasitud. Mitmed Captain Fawcettile kuuluvad hooldustooted on pärast 100. aastat ellu äratatud ning kannavad brändi nime “Captain Fawcett”

Captain Fawcett brändi looja ning eestvedaja on Richard Finney, kes ise töötas varem filmitööstuses helioperaatorina. Tema puudutuse saanud tuntumad seriaalid või filmid on Poirot, Chaplin, Alice in Wonderland, Dunkirk ja palju muud.

Lisaks on Richie-l tohutu armastus mootorrataste vastu. Harely Davidson disainis Kaptenile isikliku mootorratta HD-48 Sportsteri, millega saab kaasa võtta kõik vajaliku pikkadele rännakutele või väljasõitudele nagu Barbersride. 2017. aastal asutati Captain Fawcettiga koostöös heategevusorganisatsioon "BARBERSRIDE", mille eesmärgiks on täita raskelt haigete laste soove. 

Captain Fawcetti peakorter asub Inglismaal, Kings Lynnis. Peakorteris asub ka Captain Fawcett muuseum, mida on kõigil võimalik külastada. Lisaks on võimalik maitsta suurepärast Kapteni IPA õlut.

IPA õlu (India pale ale) on leiutatud Suurbritannias. Arvatakse, et briti meremehed, kes seilasid Indiasse, lisasid õllevaatidesse humalat, et see säiliks kauem. Nii sai õllet mekkida reisi ajal ning hiljem kuumas kliimas. Humal andis õllele mõrudama, kuid erilise maitse.