MÜHLE

MÜHLE kaubamärgi omanik on Hans-Jürgen Müller GmbH & Co. KG. Teedrajav ning keskmise suurusega ettevõte asub Stützengrünis, Saksamaal ning nende tooteid turustatakse kogu maailmas. Tehase asukohta kui ka töötajaid iseloomustab tõeline kirg klassikalise habemeajamise vastu. Hetkel juhib MÜHLE ettevõtet juba kolmas põlvkond - alates aastast 1945. MÜHLE tegevust veab seotus loodusega ja iha kõrgeima kvaliteedi järele. Kõrgtasemeline oskusteave ja teerajamisvaim on sulandunud igasse tootesse, olgu see siis käsitööna valminud ainulaadne kosmeetikatoode, aksessuaar või pakend. 

Kaasaegsete ideede ja säästvate toodete väljatöötamine on MÜHLE jaoks nii väljakutse kui ka eesmärk. Nende raseerimispintslid, raseerijad ja muud aksessuaarid on mõeldud rituaali jaoks, mis võtab aega. Seetõttu võetakse aega ka oma toodete jaoks, sest MÜHLE jaoks algab jätkusuutlik mõtlemine toodete pikaealisusest. Tootmisel pööratakse tähelepanu igale detailile, järgides keskkonnasäästlikku mõttelaadi.

Jätkusuutlikkus on ka MÜHLE tootmisosakonna peamine prioriteet. Tootmisprotsessid on täiuslikult koordineeritud ning tootmine toimub 100% rohelise elektriga. Suure osa sellest energiast toodab MÜHLE tehase enda katustel olev fotogalvaaniline süsteem, mis toidab ka ettevõtte elektriautot.

Taaskasutuse hõlbustamiseks kasutab MÜHLE oma pakendites komposiitmaterjalide asemel ühe päritoluga paberit ja pappi. MÜHLE on Saksamaa Keskkonnaliidu liige ning on pühendunud jätkusuutlikkusele. MÜHLE teeb koostööd vaid tarnijatega, kes peavad kinni sama kõrgetest standarditest. MÜHLE-t peetakse üheks parimaks habemeajamise brändiks kogu maailmas.