TRUEFITT & HILL

Truefitt & Hill on asutatud 1805. aastal. Sealjuures on Truefitt & Hill kantud Guinnessi rekordite raamatusse kui “maailma vanim Barbershop”. Truefitt & Hill on ka Edinburghi hertsogi ametlik varustaja. Kuninglik perekond on Truefitt & Hill-ile väljastanud kuningliku garantii (Royal Warrant), mis tähendab, et kuningliku perekonna liikmed kasutavad Truefitt & Hill tooteid. Tänased saadavalolevad tooted on enam kui 212-aastase uurimistöö ja lähedaste kliendisuhete tulemus.

Härrasmehed väärivad parimat kõiges, mida nad teevad. Kui otsite parimaid meestele mõeldud kehahooldustooteid, oleme kindlad, et Truefitt & Hill seda ka pakub. Maailma vanim Barbershop, mis kanti Guinnessi rekordite raamatusse 2014. aastal, sai alguse 1805. aastal. Samal aastal võitis Nelson merelahingu Hispaania rannikul. Troonil istus kuningas George III ning William Pitt oli peaminister. See oli käsitöö ajastu, kus innovatsioon ja stiil olid värvikad, uudsed ja teedrajavad. Londoni härrasmeestel olid ranged nõuded ning enda eest hoolitsemine olid meeste põhiliseks eesmärgiks. Truefitt & Hill pakkus oma klientidele uut teenindustaset, mis ületas kõigi ootusi kõikjal maailmas. Alates erakordsete toodete valikust kuni legendaarsete juuksuriteenusteni arendas ettevõte välja pärandi, mis on tõstnud Truefitt & Hill brändi härrasmeeste hoolduse valdkonnas maailma juhtpositsioonile.

Ainult Truefittil on pakkuda erakordselt värvilist ajalugu. Charles Dickensi ja W. Thackeray romaanide kaudu ilmneb, et Truefitt mängis oma loomisest alates keskset rolli Suurbritannia härrasmeeste ettevalmistamisel mitte ainult ühiskonnaürituste jaoks, vaid ka nende igapäevaelus. Truefitt & Hill-i mainitakse tänapäeva inglisekeelses kirjanduses kui stiilibastioni ning kõrgeima kvaliteediga teenust. Truefitti ainulaadse ajaloo jooksul on ettevõttel olnud au teenida Suurbritannia monarhe kogu üheksa järjestikuse valitsemisaja jooksul. Kogu selle perioodi vältel on Truefitt omanud mitmeid kuninglikke garantiisid. Kuninglikku ühendust jätkavad Truefitt & Hill ka tänapäeval.

Visates pilgu Truefitt & Hill külastusraamatusse, siis näeme, kes muutsid Truefitt & Hill brändi maailma üheks tuntuimaks härrasmeeste brändiks. Truefitti tooteid ja teenuseid on kasutanud mitmed tuntud ühiskonna tegelased. Klientide hulgas on peaaegu kõik Briti Kuningliku perekonna liikmed alates kuningas Gerorge III-st. Poliitikustest kerkivad veel esile William Gladstone, Sir Winston Churchill, Feldmarssal Alamein, Viscont Montgomery. Kunsti- ja meelelahutusmaailma legendaarsed tegelased, kes on samuti legendaarset Truefitti puudutust maininud, on Charles Dickens, William M. Thackeray, Lord Byron, Oscar Wilde, Beau Brummell, Alfred Hitchcock, Laurence Olivier, Danny Kaye, John Wayne, Frank Sinatra, Stewart Granger, Fred Astaire ja Cary Grant.