Benjamin Barber habemeõli OUD 50ml

Kaubamärk:
Tootekood: BBBOO
Ühik: tk
Hind: 39,00 €
Kogus: tk Lisa korvi

Benjamin Barber habemeõli OUD 50ml 

Habemeõli on kahtlemata parim viis habeme seisundi parandamiseks! Habemeõli muudab teie näokarvad pehmeks, hoolitsetuks ja suudlussõbralikuks! Õli pehmendab kuiva habet ja annab sellele sära. Torkiv habe on ajalugu! Valmistatud Rootsis kõrgeima kvaliteediga õlidest. Külmpressitud ja rafineerimata. Pumba abil on õige koguse doseerimine lihtne, isegi kui teil on ainult üks vaba käsi.

Sarjal on eksootiline ja haruldane OUD aroom. Lisaks OUD-ile annavad aroomi nahk, magusad datlid, sandlipuu ning vetiveeria. Lähis-Idas tuntakse OUD lõhnaainet musta kullana, mis pärineb maailma ühest haruldaseimast ja kalleimast raminipuu (agarwood) puidust.

Kasutamine: Doseerige kogus, mis on vastav habeme pikkusele. Parem on alustada väikese kogusega, sest õli saab alati juurde lisada - vastasel juhul võib habe rasvane tunduda. Kanna õli kuivale või poolkuivale habemele (mida niiskem habe, seda vähem õli vajad). Harja habemeharjaga läbi habeme, et õli jaotuks ühtlaselt. Vajadusel kasutage habemepalsamit, et anda pikemale habemele kuju.

Loe lähemalt OUD lõhnaainest SIIT

Päritolumaa: Rootsi