Mühle raseerija Kosmo 5-teraga Fusion™ Oliivipuu

Kaubamärk:
Tootekood: R 870 F
Ühik: tk
Hind: 96,58 €
Kogus: tk Lisa korvi

Mühle Kosmo 5-teraga Fusion™ Oliivipuu

  • 5-teraga raseerija, sobib kokku Gillette® Fusion™-iga
  • Käepide on valmistatud oliivipuust

 

Käepideme materjal - Oliivipuu

Juba iidsetest aegadest  on oliivipuu puitu hinnatud oma silmapaistva materjali omaduste ning sooja värvuse poolest.  Oliivipuud leidub kogu Vahemere piirkonnas ning sajandeid on oliivipuud kasutatud vastupidavate toodete ja kunstiliste esemete valmistamiseks.

Enne käepidemete välja treimist tuleb oliivipuu puitu eelnevalt hoolikalt kuivatada mitmeid kuid. Seejärel pind lihvitakse liivapaberiga, kaetakse õliga ning poleeritakse siidise lõpptulemuseni. See toob eriti hästi esile õrna meekarva puustruktuuri.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

 

Raseerija otsik - Gillette® Fusion™

Gillette-i poolt väljaarendatud viimane raseerimissüsteem on Gillette® Fusion™.

Gillette® Fusion™ raseerimissüsteemis on  5 eraldi tera, mis on paigutatud üksteise alla erilise täpsusega. Selline disain võimadab väga nahalähedast ning õrna raseerimist. Isegi algajatele on Gillette® Fusion™-it kerge ja ohutu kasutada. 

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT

 

 

NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.