Mühle Kosmo sünteetiline, Silvertip Fibre® Oliivipuu

Kaubamärk:
Tootekood: 31 H 870
Ühik: tk
Hind: 62,02 €
Kogus: tk Lisa korvi

Mühle Kosmo sünteetiline, Silvertip Fibre® Oliivipuu

  • Vahupintsel silvertip fibre
  • Pintsli kaela läbimõõt M: 21 mm
  • Vahupintsli käepide on valmistatud oliivipuust ning kroomitud osadest.

 

Käepideme materjal - Oliivipuu

Juba iidsetest aegadest  on oliivipuu puitu hinnatud oma silmapaistva materjali omaduste ning sooja värvuse poolest.  Oliivipuud leidub kogu Vahemere piirkonnas ning sajandeid on oliivipuud kasutatud vastupidavate toodete ja kunstiliste esemete valmistamiseks.

Enne käepidemete välja treimist tuleb oliivipuu puitu eelnevalt ja hoolikalt kuivatada mitmeid kuid. Seejärel pind lihvitakse liivapaberiga, kaetakse õliga ning poleeritakse siidise lõpptulemuseni. See toob eriti hästi esile õrna meekarva puustruktuuri.

Ilma kroomita poleks maailmas nii palju läiget. Kroomi kasutamine Mühle toodetes näitab viimistluse parimat kvaliteeti. Materjal on korrosioonikindel, vastupidav, luksuslik ning ahvatleva läikega. Kroomi kasutatakse kontrasti loomiseks, sest see toob välja värvide ja teiste kvaliteetsete materjalide parimad omadused.

Vahupintsli karvad - Silvertip Fibre®

Esimesed kõrgkvaliteetsed sünteetilised kiud vahupintslites on maailmas kõige esimesena leiutanud MÜHLE.  Pakume sünteetiliselt toodetud esmaklassilist kvaliteeti, mis on materjali omaduste poolest analoogne kõrgelt hinnatud naturaalsetele mägrakarvadele. Mõned kasutajad on öelnud, et selline tippkvaliteet pakub raseerides paremaid tulemusi, kui naturaalsed karvad.

"Silvertip Fibre" karvad on väga pehmed oma korrapärase tipu poolest ning keskosast on nad mõnevõrra stabiilsemad kui naturaalsed karvad. Need omadused tekitavad nahal pärast vahu pealekandmist meeldiva ja pehme tunde. Ainult Mühle kõrgkvaliteetsed käsitsi töödeldud sünteetilised kiud on igapäevases kasutamises vähem tundlikumad kui naturaalsed mägrakarvad, kuna nad kuivavad kiiremini ja on vastupidavad raseerimisseepidele ja kreemidele.
 

Mõõdud

Mõõtmed: 35 mm x 110 mm
Kaal: 90 g

Päritolumaa: Saksamaa

Loe brändi kohta lähemalt SIIT

 

NB! Mühle vahupintslite ja raseerijate puidu tekstuurid ja värvused võivad pisut erineda piltidel olevate toodete tekstuuridest ja värvustest, kuna puidu enda tekstuurid ja omadused võivad erineda.