Scottish Fine Soaps Calluna Botanicals dušigeel 300ml

Kaubamärk:
Tootekood: SFSCBSG300
Ühik: tk
Hind: 16,80 €
Kogus: tk Lisa korvi

Scottish Fine Soaps Calluna Botanicals dušigeel 300ml

Pehme ning sametine, tames koostisega Calluna Botanicals dušigeel sisaldab jätkusuutlikult korjatud Šoti kanarbikku, mis pehmendab nahka ja teeb selle elastsemaks. Rikkalikult antiokssüdante sisaldav dušigeel on naha vastu õrn.

Loe brändi kohta lähemalt SIIT

PURE BEAUTY AWARDS London 2020 Kuldauhinna võitnud toode!

Pudel on 100% taaskäideldud materjalist ning on 100% taaskäideldatav.

Calluna Botanicals sarjal on meeliülendav aroom. See on segu vürtsikast roosist, bergamotist ning soojast puidust koos vaniljega. Mida tähendab CALLUNA?

Ladinakeelene nimetus viitab kanarbikule, mis on Šotimaa üks hinnatumaid taimi ning mida seostatakse “iluga”. Kanarbikku peetakse ka õnnesümboliks, mistõttu kutsutakse sarjas kasutatavat ekstrakti “Šoti õnneks”.  Traditsiooni tõi Šotimaalt Balmoralist Inglismaale kuninganna Victoria, kes oli üks väheseid Inglismaa valitsejaid, kes armus Šotimaasse. Calluna Botanicals sarjas sisalduv kanarbiku ekstrakt on saadud kohalikust Edinburghi lähedal asuvast farmist, mis on tegutsenud juba üle 160 aasta.

Kõik Calluna Botanicals sarja tooted, välja arvatud EDT, sisaldavad kohalikku päritolu Šoti kanarbikku, millel on uuringute kohaselt antioksüdantsed ja põletikuvastased omadused, mis rahustavad ning parandavad nahka, andes samal ajal nahale elastsust.

Päritolumaa: Suurbritannia