Simpsons The Case Pure Badger

Kaubamärk:
Tootekood: C1 Pure
Ühik: tk
Hind: 38,63 €
Kogus: tk Lisa korvi

Simpsons The Case Pure Badger

Simpsons Case vahupintslid on suuruselt natukene väiksemad kui teised Simpsonsi vahupintslid. Seetõttu on neid ideaalne reisile kaasa võtta. Käepidemel on Simpsons-i klassikaline logo ning värvuselt on elevandiluuvalge. Vahupintsel on karbis. Suurepärane kingiidee!

Vahupintsli karvad – Pure badger

Kõige madalama astme ja hinnaga mägra karvade klass on „Pure badger“. Vaatamata sellele, et „Pure badger“ on kõige madalama hinnanguga pintsel, suudab ta sellest hoolimata hoida endas oluliselt rohkem vett, kui metsseakarvadest valmistatud või sünteetilised vahupintslid. Seetõttu „Pure badger“ vahupintslid tekitavad oluliselt parema vahu, kui metsseakarvadest valmistatud pintslid.

„Pure badger“  vahupintsli karvad on reeglina tumedat värvi, nad on üsna jäigad ning hoiavad endas vähem vett kui kõrgema klassi mägrakarvade pintslid („Fine või Silvertip“).

 

Mõõtmed (ligilähedased):

  • Värvus: elavandiluuvalge
  • Totaalne pikkus: 85mm
  • Karvade pikkus: 42mm

Simpsoni ettevõte on eelkõige tuntud oma kvaliteetsete, käsitööna valminud raseerimispintslite poolest. Šotlane Alexander Simpson alustas raseerimispintslite tootmist juba 1919. aastal ning teda peetakse valdkonna pioneeriks. Algselt asus tootmine Londoni idaosas, kuid 1941. aastal, pärast oma tehase hävinemist Teise maailmasõja ajal saksa Luftwaffe poolt, koliti tootmine ümber. Tänapäeval toodetakse Simpsoni raseerimispintsleid ajaloolisel Man-i saarel (Isle of Man). Raseerimispintsleid toodetakse jätkuvalt traditsioonilisel viisil, kasutades käsitsi seotud sõlmi.

 

Päritolumaa: Suurbritannia