Tootegrupid

Uudised

Raseerimine

09.05.2015

RASEERIMINE

Paljude meeste jaoks võib igapäevane raseerimine olla ebameeldiv, rutiinne ning tüütu kohustus. Üllatavalt suur kogus mehi arvab, et neil on „tundlik nahk“. Tegelikult võib enamustel juhtudel olla nahapunetuse põhjuseks valed raseerimisvõtted. 

Kuninghabe üheks eesmärgiks on tutvustada meestele õigeid raseerimistehnikaid ning ka tooteid, mis on mõeldud raseerimiseks. Läbi selle muudame raseerimine meeldivaks ning isegi sõltuvust tekitavaks tegevuseks!
Epikuros (kreeka filosoof) arvas, et inimene elab vaid üks kord ning elu nautimine on kõige olulisem. Moraalitul elul on ebameeldivad tagajärjed. Elurõõmu võib leida, alustades pisiasjadest, mida me teeme päevast päeva. Uute ideedega kaasaminemine ning oskuste omandamine on üks näidetest, kuidas rikastada ning nautida oma elu.
Hommikune raseerimine võiks samuti meile rõõmu pakkuda. Tavaliselt on hommikune aeg limiteeritud ning kui kasutame seda väärtuslikku aega raseerimiseks, ei tohiks me tunda kohustust vaid naudingut. Kui raseerimine pakub meile rõõmu ja naudingut, pole vaja ka tahtejõudu selle tegemiseks. Raseerimisoskuse omandamine võib muuta raseerimise lausa nii meeldivaks, et soovime teha seda iga päev.